Перейти до основного вмісту

Юні джури з чотирьох громад Яворівського району вибороли призові місця на обласному етапі


"Вітаємо рій "Патріоти" з перемогою!

Впродовж 17-21 червня в с. Зіболки Львівського району відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької, військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") в старшій віковій групі.

Серед 39 роїв-учасників з Львівщини за першість змагався й рій "Патріоти" нашого закладу освіти, який представляв Яворівську громаду. 

Разом із керівником команди Любов'ю Федорівною Хомутник та заступником керівника Анною Володимирівною Фірич хлопці та дівчата впевнено пройшли випробування за програмою гри, а саме: конкурси "Відун", "Впоряд", "Стрільба (з пневматичної зброї)", "Метання гранати", "Тактична підготовка", "Рятівник", "Смуга перешкод", "Пластун". Демонструючи справжній козацький гарт, добрий вишкіл, одностайність, взаємопідтримку, наші джури вибороли ІІІ місце. Вітаємо членів рою "Патріоти" з перемогою: Мар'яну Антонів (ройова), Василя Воротнього (хорунжий), Петра Антоніва, Олега Лазаря, Степана Шміла, Марію Кук, Олену Озимок, Назара Належатого, а також виховника рою Володимира Михайловича Хомутника, керівника рою Любов Федорівну Хомутник, заступника керівника Анну Володимирівну Фірич. 

Дякуємо джурам за згуртованість, командний дух, витривалість, патріотизм, який вони проявили під час гри. Дякуємо членові рою Степанові Підгурському, який не брав безпосередньої участі в грі, але  надавав допомогу, вболівав і підтримував. 

Дякуємо директорові нашого закладу освіти Марії Степанівні Ферцович за допомогу й сприяння на усіх етапах підготовки до змагань. Дякуємо Володимирові Михайловичу Хомутнику за належний вишкіл команди, Михайлові Михайловичу Завадці та Любові Федорівні Хомутник - за навчання історії України, добрі знання якої команда проявила під час конкурсу "Відун" (ІV місце), Любові Федорівні та Анні Володимирівні - за супровід рою під час змагань, вміле наставництво. Дякуємо водієві Іванові Івановичу Костякові за безпечне перевезення членів рою та керівників.

Висловлюємо вдячність відділу освіти Яворівської міської ради за відрядження команди на змагання, а організаторам (ЛОЦКЕТУМ) - за належний рівень проведення гри, створення необхідних умов для учасників, справедливе суддівство і нагороди (кубок, медалі, грамоти і подяки).

"Сокіл" ("Джура") - гра, що виховує справжніх патріотів, адже хоча б один раз побувавши на змаганнях, не можеш залишитися байдужим до її виховних принципів, а впевнено та сміливо впроваджуєш їх у життя. "Джура" формує справжніх захисників України - мужніх та компетентних - і це  наповнює нас гордістю, що серед найкращих наші учні", - наголосили в Середкевицькому ЗЗСО.



Відео підготувала учениця 11-А класу Марія Кук


«Протягом п’яти днів рій «Сини та доньки України» Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів номер 3 гідно представляв Новояворівську громаду на обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), у якій взяли участь 39 найкращих команд Львівщини.

Наші джури продемонстрували високий рівень підготовки, витривалість, дисципліну, згуртованість та справжній командний дух, достойно долаючи всі випробування змагань.

Особливих успіхів команда досягла у змаганні «Пластун» - ІІ місце!

Дякуємо Вам за ваші зусилля, успіхи та стійкість!

Цей результат є свідченням наполегливої праці учасників, їхньої відповідальності, цілеспрямованості та прагнення до перемоги.

Щиро дякуємо виховнику рою, вчителю предмета «Захист України» Богдану Матвійчуку, за професійну підготовку молоді, розвиток лідерських якостей, патріотизму та активної громадянської позиції.

Пишаємося нашими джурами, їхньою силою духу та відданістю українським цінностям.

Разом виховуємо покоління сильних, свідомих і незламних українців!

Новояворівська громада пишається вами», - зазначили у Відділі освіти Новояворівської міської ради.


«Нескорені» серед найкращих роїв Львівщини!

П'ять днів випробувань, сотні учасників та одна велика мета – гідно представити свою громаду. Саме таким став ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який з 17 по 21 червня 2026 року проходив у селі Зіболки Жовківської громади.

Рій «Нескорені» ОЗ «Малнівський ЗЗСО І–ІІІ ступенів» вкотре довів, що сила української молоді – у єдності, наполегливості та любові до рідної землі. У боротьбі з найсильнішими командами області наші джури вибороли почесне ІІІ місце в комплексному заліку.

Особливо приємно, що високий результат став підсумком успішних виступів у багатьох видах змагань. Рій здобув:
  • ІІІ місце у конкурсі «Смуга перешкод»;
  • V місце зі стрільби;
  • VII місце у метанні гранати;
  • VI місце у конкурсі «Відун».

Окремо варто відзначити команду за високий рівень підготовки у напрямку домедичної допомоги. Під час медичних випробувань учасники продемонстрували впевнені знання, злагодженість дій та готовність діяти в складних ситуаціях, вкотре підтвердивши, що справжній джура має бути не лише сильним і витривалим, а й готовим прийти на допомогу ближньому.

За кожним результатом стоять години тренувань, наполеглива праця, підтримка наставників, віра батьків та неймовірна командна єдність. Саме завдяки цьому рій «Нескорені» зміг досягти такого вагомого успіху та гідно представити Мостиську громаду на обласному рівні.

Щиро вітаємо учасників рою, їхніх виховників і всіх, хто долучився до підготовки команди! Пишаємось вашою мужністю, витримкою та незламним характером. Нехай цей успіх стане ще одним кроком до нових перемог!

Слава Україні!» - підкреслила Надія Гнатовська, начальниця відділу освіти, молоді та спорту Мостиської міської ради.



«Вітаємо рій «Запорожці» Гусаківського НВК із черговим успіхом!

Вітаємо рій «Запорожці» та їхніх наставників із почесним ІІІ місцем у ІІ (обласному) Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). 

Для нашої громади особливо приємно, що ви стаєте призерами обласного етапу другий рік поспіль. Це найкращий показник того, що ваш успіх – не випадковість, а результат стабільної, наполегливої роботи та вміння тримати високу планку. Хлопці та дівчата, ви вкотре довели, що здатні гідно конкурувати на обласному рівні. Дякуємо вам за витримку, характер та за те, що знову прославили нашу громаду.

Велика подяка педагогам Гусаківського НВК: Андрію Татусько та Лесі Татусько, які підготували команду. Ваша системна праця та підтримка дають дітям можливість впевнено перемагати рік за роком. Пишаємося вашим результатом і бажаємо не зупинятися на досягнутому. Нехай ці успіхи стануть лише початком великих звершень», – розповіли у Відділі ОКТМС Шегинівської сільської ради.
















Джерела інформації:
Середкевицький ЗЗСО
Відділ освіти Новояворівської міської ради 
Надія Гнатовська
Марія Полянська
Відділ ОКТМС Шегинівської сільської ради 













































Коментарі