Вчора вранці до рятувальників селища Брюховичі надійшов незвичний виклик. У селі Бірки Яворівського району в новому недіючому септику опинився собака.
Про допомогу звернулись робітники, які працюють на будівництві приватного будинку. Прийшовши на об'єкт, вони почули жалібне скавуління. Заглянувши всередину септика, чоловіки побачили на його дні переляканого собаку, який опинився у пастці на глибині близько чотирьох метрів.
Самотужки допомогти тварині не вдалося, тому вони зателефонували до рятувальників. Поки чекали на допомогу, небайдужі робітники спустили на мотузці відро з водою, щоб знесилений чотирилапий міг втамувати спрагу.
Прибувши на місце, надзвичайники за допомогою штурмової драбини спустилися до тварини. Щоб безпечно підняти собаку на поверхню, його обережно зафіксували пожежним рукавом і витягнули з пастки.
На щастя, пес не постраждав. Уже за кілька хвилин він був на волі та із задоволенням ласував смаколиками, які підготували для нього робітники.
Ця історія вкотре нагадує: порятунок не має великих чи малих масштабів, адже кожне врятоване життя є безцінним.
Джерело інформації:
Головне управління ДСНС у Львівській області

Коментарі