Перейти до основного вмісту

У Яворівському національному парку розпочала роботу XX Львівська ентомологічна школа


У п'ятницю, 26 червня, в еколого-просвітницькому центрі Яворівського національного природного парку в селі Верещиця розпочала роботу XX Львівська ентомологічна школа «Актуальні проблеми вивчення ентомофауни західного регіону України». Учасники заходу зібралися для обговорення сучасних досліджень комах, стану ентомофауни, збереження рідкісних видів та ролі природоохоронних територій у вивченні біорізноманіття.

Для парку це важлива подія, адже Розточчя є цінною територією для наукових спостережень, польових досліджень і фахового обміну між природоохоронцями та науковцями. Ентомологічна школа триватиме 26–28 червня та передбачає доповіді, дискусії й виїзні дослідження на території Яворівського НПП і природного заповідника «Розточчя».














Джерело інформації:
Яворівський національний природний парк
















































Коментарі