Перейти до основного вмісту

В Івано-Франківській громаді розповіли дітям про проблеми подолання соціальних явищ


"Ображаючи іншого, ти не турбуєшся про самого себе".

12 грудня відбулася ще одна, остання цього року зустріч зі школярами, у рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства".  На цей раз  фахівці ЦНСП та СуСД, в спілці з поліцейськими офіцерами громади зустрілися з учнями 5-8 класів Бірківського ЗЗСО І-ІІІ ст. Після перегляду відеоролика, який яскраво демонстрував причини, наслідки та форми шкільного булінгу, відбулося його активне обговорення. Діти ділилися своїми враженнями від перегляду відеоролика, на його прикладі розбиралися з емоційною та психологічною  складовою такого явища як булінг, причинами виникнення, його видами та формами прояву. Говорили про наслідки для психоемоційного стану тих,  які стикнулися з  проявами агресії в соціумі: приниження, цькування, нетерпимість, застосовування фізичної сили. Обговорювали шляхи виходу з конфлікту та можливі моделі поведінки з потенційними булерами. 

Поліцейський офіцер громади Левко І.С. ознайомив учнів з наслідками, які наступають за вчинення ними правопорушень, наголошуючи на тому, шо за булерство несуть відповідальність як кривдник, так і спостерігачі.


"Спробуйте бути хоч трохи добрішими – і ви побачите, що будете не зможете зробити поганий вчинок".

У рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" 11 грудня фахівці ЦНСП та СуСД відвідали ще два навчальних заклади Івано-Франківської громади - це Домажирський ЗЗСО І-ІІІ ст та Лозинський  ЗЗСО І-ІІ ст., де провели інформаційно-просвітницькі зустрічі  в  з учнями 4-7 класів та учнями 6-8 класів. Психолог ЦНСП Вікторія Лупіна, головний спеціаліст служби у справах дітей Наталія Васьків та  провідний спеціаліст СуСД Ольга Давид розповіли учням про проблеми подолання різних форм такого соціального явища як булінг. Також не оминули питання проявів домашнього насильства, наголосили про відповідальність як батьків, так і дітей за вчинення ними правопорушень.


Нагадаємо, 10 грудня  представники Служби у справах дітей та Центру надання соціальних послуг провели захід "Життя без насильства" у Ясниському ЗЗСО І-ІІІ ст. З учнями 6-8 класів говорили про таке соціальне явище як булінг, його форми (фізичний, психологічний, кібербулінг) та його наслідки. Розповіли як протистояти булінгу, до кого звертатися за допомогою (батьки, вчителі, шкільний психолог, соціальний педагог, служби у справах дітей), ознайомили з відповідальністю: як для кривдників, так і для тих, хто стає свідком булінгу.



Також у рамках всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" представники Служби у справах дітей, Центру надання соціальних послуг та поліцейський офіцер громади завітали в Великопільський ЗЗСО І-ІІІ ст, де провели захід "Що я знаю про насилля?". З учнями говорили про таке соціальне явище як булінг, його форми (фізичний, психологічний, кібербулінг) та наслідки. Розбиралися як зрозуміти різницю між конфліктом і систематичними проявами агресії, як визначити булінг у повсякденному житті. Розповіли, як діяти у разі булінгу, до кого звертатися за допомогою (батьки, вчителі, шкільний психолог, соціальний педагог, служби у справах дітей).

Поліцейський офіцер громади ознайомив із відповідальністю: як для кривдників, так і для тих, хто стає свідком булінгу, акцентував на моральних і правових аспектах.










Джерело інформації:
Цнс Послуг 


































Коментарі