Перейти до основного вмісту

Мостиські спортсмени здобули «золото» й «срібло» міжнародного турніру

Юні футболісти ДЮСШ МОСТИСЬКА 2013 року народження - переможці міжнародного турніру «ALBENA FUTBOOL CUP - 2024», який відбувався в Болгарії!

Команда під керівництвом Євгена Склярова провела плідну підготовку, щоб гідно представити Україну та Мостиську ДЮСШ на міжнародній арені, серед грона команд з Болгарії та України.

Наші футболісти потужно провели цілий турнір здобуваючи перемоги над всіма суперниками, зокрема: «Олімп» Рівне, «Черноморец» Балчик, «Одесос» Варна, і у підсумку заслужено стали переможцями престижного турніру в Болгарії.

Команда перемогла у складі: Ламах Максим, Скляров Максиміліан, Яцейко Данило, Радик Матвій, Макаренко Давид, Гусяк Артем, Чорнопис Матвій, Паньків Дмитро, Козловський Олександр, Фещук Олег, Олексюк Назар, Пасічний Максим, Поліщук Денис , Лизуник Назар, Яськевич Максиміліан, Грай Олег, Дзедзіц Крістіан.

На церемонії урочистого нагородження з команди Мостиськоі ДЮСШ відзначено двох кращих гравців: Гусяка Артема і Макаренко Давида.

Дякуємо нашим ЗСУ за можливість дітям займатись улюбленим видом спорту.

Щира подяка батьківському колективу команди, які профінансували виїзд дітям на змагання, і приїхали особисто їх підтримувати! Це додало дітям сили і волі до перемоги.

Старша вікова група Мостиської ДЮСШ посіла друге місце і виборола срібні нагороди міжнародного турніру з футболу «ALBENA FUTBOOL CUP - 2024», який відбувався у Болгарії.

Команда під керівництвом Євгена Склярова показала хороший результат набираючи залікові очки у кожному матчі, а у підсумковий день змагань тільки різниця забитих - пропущених м'ячів вирішила долю переможця турніру, яким стала команда ДЮСШ Калуш, а футболісти Мостиської ДЮСШ вибороли срібні нагороди!

Склад команди: Горбацьо Данило, Баран Ростислав, Тропак Олег, Мороз Іван, Ламах Андрій, Пушкар Василь, Топій Станіслав, Єдинак Матвій, Єдинак Артур, Коваль Ігор, Дорош Сергій.

Кращим гравцем турніру визнано Коваля Ігора.

Дякуємо ЗСУ за можливість дітям розвиватись у спорті.

Щира подяка для батьківського активу групи, яка вірить в команду і постійно підтримує своїх дітей!