Перейти до основного вмісту

За крок від медалі: Юлія Городна з Яворівщини фінішувала четвертою на етапі Кубка IBU в Австрії

Вчора, 3 березня, в австрійському Обертілліасі одиночною змішаною естафетою завершився 7-й етап Кубка IBU з біатлону. Збірна України була представлена Юлією Городною з Львівщини та чернігівцем Артемом Тищенком.

Українці були близькі до завоювання медалі, але в підсумку фінішували четвертими, поступившись тільки визнаним лідерам світового біатлону - норвежцям, французам та німцям. Відставання від бронзових призерів (німців) склало 16,4 секунди.

Відзначимо, що біатлоністка з Яворівщини Юлія Городна та Артем Тищенко показали найкращу сумарну швидкострільність серед усіх 24-х збірних, які стартували вчора.

Перемагаємо у спорті - непереможні на фронті!