Перейти до основного вмісту

Поради від поліцейських Львівщини, як не стати жертвами шахрайства з банківськими картками


Не дайте себе ошукати: поради від поліцейських Львівщини, як не стати жертвами шахрайства з банківськими картками.

Правоохоронці нагадують: у жодному разі не повідомляйте стороннім особам дані своєї банківської картки, навіть якщо вони називаються співробітниками банку.

Аби отримати доступ до ваших грошей, зловмисники можуть представлятись працівниками банку, поліцейськими, співробітниками податкової інспекції та будь-ким іншим і пропонувати вам уточнити особисті дані, оновити їх, удосконалити співпрацю з банківською установою, вирішити інші питання, «дарувати» подарунки, бонуси чи додаткові послуги або навпаки – погрожувати штрафами, блокуванням картки та іншими неприємностями.

Співробітники Управління протидії кіберзлочинам у Львівській області вкотре нагадують: щоб не стати жертвою шахрайства з банківськими картками, у жодному разі не надавайте свої персональні дані, номер та строк дії банківської картки, PIN-код, CVV2/CVC2 коди, паролі до Інтернет-банкінгу, кодове слово або іншу інформацію невідомим особам, навіть якщо вони називаються співробітниками банку. Також не відповідайте на СМС-повідомлення, в яких вас просять надати персональну інформацію, надіслані нібито від імені банку. Таким чином зловмисники отримають доступ до банківських рахунків, звідки знімають усі ваші заощадження, перераховуючи їх на підконтрольні банківські рахунки.

У разі отримання подібних дзвінків чи СМС-повідомлень поліцейські радять зателефонувати до банківської установи (номер гарячої лінії вказаний на вашій картці чи на офіційних сайтах банків), а також звернутися до поліції.

Поліцейські закликають – відчувши небезпеку або потрапивши у нестандартну ситуацію, будьте пильними та керуйтесь здоровим глуздом. Не дайте шахраям ошукати себе.












Джерело інформації:

















Коментарі