Перейти до основного вмісту

ЧЕМПІОНАТ З ФУТЗАЛУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ЯВОРІВСЬКОГО РАЙОНУ

Десять команд боролися за перемогу на Чемпіонаті з футзалу об'єднаних територіальних громад Яворівського району.

13 лютого в ФОК "Старт" місті Новояворівську  відбулося урочисте нагородження учасників та призерів Чемпіонату з футзалу об'єднаних територіальних громад Яворівського району. Прем'єр ліга сезону 2022р.

Міський голова м. Новояворівська Володимир Мацелюх привітав учасників змагань й вручив нагороди переможцям Чемпіонату, не забули і про кращих гравців. «Приємно відзначити, що футболісти збираються не тільки здобути перемогу, але й для того, щоб з користю провести час», - говорить Володимир Ярославович.

Перемогу в Чемпіонаті здобула футбольна команда "Затяті" Мостиська. Срібними та бронзовими призерами чемпіонату стали  футбольний клуб "Бандерштадт" Новояворівськ  та "Адреналін" Шкло.

Кожна команда отримала кубок учасника чемпіонату.

Кращі гравці в команді:
  • ФК "Сокіл" Баличі - Томків Іван.
  • ФК "Ветерани" Мостиська - Мудрагеля Назар.
  • ФК "Нива" Чолгині  - Балабух Тарас.
  • ФК "Нагачів" Нагачів  - Фульмес Іван.
  • ФК "Коти" Коти - Ямборко Назарій.
  • ФК "Колос" Прилбичі - Мица Богдан.
  • ФК "Можемо" Яворів  - Полянчич Назарій.
  • ФК Адреналін" Шкло - Блюс Олег.
  • ФК "Бандерштадт" Новояворівськ   - Грабовський Андрій.
  • ФК "Затяті" Мостиська. - Козак Михайло.

Індивідуальні нагороди:
  • Кращий воротар  - Прийма Степан "Адреналін" Шкло.
  • Кращий гравець захисного плану - Гадомський Тарас "Бандерштадт" Новояворівськ.
  • Кращий гравець атакувального плану - Серняк Артур Затяті" Мостиська.
  • Кращий бомбардир - Ямборко Назарій - 22 голи "Коти" Коти.
  • Кращий арбітр - Грендус Василь.
  • Кращий спортивний кореспондент - Блошкевич Віталій.

Вітаємо футболістів! Перемога за кожним, хто обирає спорт і здоровий спосіб життя!