Перейти до основного вмісту

ВИХОВАНЦІ ЯВОРІВСЬКОЇ ДЮСШ ВИБОРЮЮТЬ МЕДАЛІ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ПАУЕРЛІФТИНГУ

Косик Остап - Вихованець ДЮСШ Яворів став призером України з пауерліфтингу серед юніорів в в/к 83 кг, з результатом: 275 кг в присіданні, 175 кг в жимі лежачи та 245 кг в тязі. З сумою 695 кг Остап виборов срібну медаль. В жорсткій конкуренції спортсмен зайняв почесне 3 місце в абсолютній першості. Також, на цих змаганнях, Остапу було офіційно присвоєно звання майстра спорту України! Вітаємо спортсмена та його тренера Сахно Василя Григоровича!

Марія Зінченко - Вихованка ДЮСШ Яворів стала чемпіонкою України з пауерліфтингу серед юніорок в в/к 69 кг, з результатом: 170 кг в присіданні, 100 кг в жимі лежачи та 150 кг в тязі. Вітаємо спортсменку та її тренера Сахно Василя Григоровича з 1-м місцем!