Перейти до основного вмісту

ВЕРОНІКА ШЕВЧИК - ВІЦЕЧЕМПІОНКА УКРАЇНИ З БІАТЛОНУ

Сьогодні, 28 січня, на навчально-спортивній базі "Тисовець" відбулися гонки переслідування на чемпіонаті України з біатлону серед юніорів і юніорок. У змаганнях юніорок другу поспіль медаль здобула 17-річна представниця Львівщини Вероніка-Рома Шевчик.

Позавчора вихованка Новояворівської дитячо-юнацької спортивної школи "Янтар" і Львівського обласного центру олімпійської підготовки з зимових видів спорту виграла золоту медаль в спринтерській гонці (деталі - https://cutt.ly/zOhbUKa).

Нагадаємо також, що у перший змагальний день, 27 січня, в індивідуальній гонці золоту і срібну медалі здобули сестри Юлія та Олена Городні (деталі - https://cutt.ly/1OhbLRa).

Завершиться чемпіонат України 1 лютого - цього дня відбудеться естафета серед юніорок.