Перейти до основного вмісту

ЮЛІЯ ГОРОДНА - ЧЕМПІОНКА УКРАЇНИ З ЛІТНЬОГО БІАТЛОНУ, ОЛЕНА ГОРОДНА - БРОНЗОВА ПРИЗЕРКА

Вчора, 29 вересня, у Чернігові в останній день чемпіонату України з літнього біатлону відбувся жіночий мас-старт, у якому чудово виступили сестри Юлія та Олена Городні. Обидві представниці Львівщини зійшли на п'єдестал пошани.

20-річна Юлія стала чемпіонкою України, а 17-річна Олена - бронзовою медалісткою. На чотирьох вогневих рубежах Юлія допустила 2 промахи, а Олена - 7. Розрив між ними склав 2:30,5 хв. А "срібло" чемпіонату України здобула спортсменка з Чернігова Валерія Дмитренко - її відставання від чемпіонки склало 26,4 с.

Додамо, що сестри Городні, які є вихованками Львівського обласного центру олімпійської підготовки із зимових видів спорту м.Новояворівська, вперше у кар'єрі стали призерками дорослого чемпіонату України з літнього біатлону.