Перейти до основного вмісту

СТАНІСЛАВ ГОРУНА - БРОНЗОВИЙ МЕДАЛІСТ ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР 2020 РОКУ В ТОКІО!

Львівський каратист Станіслав Горуна поступився у півфіналі олімпійського турніру з карте (чоловіче куміте до 75 кг) першому номеру олімпійського рейтингу, італійцеві Луїджі Буза і здобув бронзову медаль Олімпіади-2020.

Поєдинок закінчився з рахунком 3:0 на користь італійця. Усі відчайдушні спроби Станіслава зламати хід зустрічі завершилися безрезультатно.

Таким чином, Станіслав Горуна здобуває другу бронзову медаль серед львівських спортсменів на Олімпійських іграх в Токіо. На попередній Олімпіаді 2016 року в Ріо у нас була длише одна бронзова медаль. Медаль нашого каратиста стала 14-ю олімпійською нагородою для України. У нас є одна золота, три срібні і 10 бронзових медалей. Україна знаходиться на 37-у місці у медальному заліку.

Додамо, що на шляху до півфіналу Станіслав Горуна посів друге місце у групі А, де змагалося 5 спортсменів за дві путівки у півфінали. Львівський атлет виграв два поєдинки, і по одному закінчив унічию та програв.

Вітаємо Станіслава Горуну та його тренера Антона Нікуліна з блискучим виступом у Токіо!