Перейти до основного вмісту

ПЕРЕМОЖНИЙ ПОЧАТОК «ЯНТАРОЧОК»

У стартовому турі чемпіонату України серед жіночих команд Першої ліги сезону-2021/2022 футболістки новояворівської «Львів-Янтарочки» під керівництвом тренера Карла Заградки в рідних стінах забили 2 «сухі» м'ячі у ворота «Ятрані» з Уманського району Черкаської області.

ЖФК «Львів-Янтарочка» (Новояворівськ) –
ЖФК «Ятрань» (Берестівець)
2:0

Голи: Котула (40); Лайщук (56).

«Львів-Янтарочка»: Домбровська Тетяна-Марія, Скіба Руслана, Геник Оксана, Котула Тетяна (Різник Марта, 90+2), Кіщак Марта (Гладан Юлія, 90+2), Мороз Ірина (Зозуля Софія-Марія, 90+2), Буй Інна, Лайщук Тетяна, Матвіїшин Стефанія (Приймак Вероніка, 88), Король Марія-Соломія, Григорович Дарина (Брунець Анна, 82).

«Ятрань»: Лакуста Валерія, В'ялих Юлія, Крачок Владислава, Максимчук Анастасія, Ніколаєва Ксенія, Палій Марія, Плечінь Анастасія (Коноплян Вероніка, 90+1), Тарасюк Анна, Рошка Христина, Чаповська Каріна, Черніченко Христина.

Незадовго до свистка на перерву гості порушили правила проти Руслани Скіби, за що арбітриня Оксана Паньків призначила штрафний. Тетяна Котула майже з центра футбольного поля зі стандарту закинула м'яч за комірець голкіперці «Ятрані», відкривши рахунок у зустрічі – 1:0.

На старті другої 45-хвилинки дівчата з Новояворівська подвоїли свою перевагу: капітанка «Львів-Янтарочки» Тетяна Лайщук ногою замкнула передачу Дарини Григорович – 2:0!

У наступному турі новояворівки на виїзді поміряються силами з ЖФК «Рух-Чемпіон» (Тернопіль).