Перейти до основного вмісту

Сьогодні, 24 березня, в с.Поляниця на гірськолижному комплексі "Буковель" відбувся супер-спринт - перший старт чемпіонату України з біатлону 2021 року. За підсумками кваліфікації серед чоловіків і жінок до фіналу з Львівщини пробилися тільки сестри Городні. Молодша Олена з третього місця, старша Юлія - з восьмого.

У фіналі, де змагалося 20 кращих за підсумками кваліфікації, 16-річна Олена з сімома промахами стала 5-ю. 19-річна Юлія допустила 5 промахів і фінішувала 10-ю.

А чемпіонкою України стала Анастасія Меркушина. Срібною і бронзовою призерками - олімпійські чемпіонки Валя і Віта Семеренки. Четверте місце посіла Олександра Меркушина.

Завтра на чемпіонаті України відбудеться спринт.

НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З БІАТЛОНУ ОЛЕНА ГОРОДНА ПОСТУПИЛАСЯ ТІЛЬКИ СЕСТРАМ МЕРКУШИНИМ І СЕМЕРЕНКАМ Сьогодні, 24 березня,...

Опубліковано Відділення НОК України у Львівській області Середа, 24 березня 2021 р.