Перейти до основного вмісту

ЮЛІЯ ГОРОДНА ПОКАЗАЛА СВІЙ ДРУГИЙ НАЙКРАЩИЙ РЕЗУЛЬТАТ НА ЕТАПАХ КУБКА IBU З БІАТЛОНУ - ВОНА СТАЛА 42-Ю

Сьогодні, 22 грудня, в німецькому Арбері відбулися спринтерські гонки серед чоловіків та жінок на другому етапі Кубка IBU з біатлону. На старт 7,5-кілометрової жіночої гонки вийшли семеро українок, серед них була і 19-річна представниця Львівщини Юлія Городна, яка позавчора в короткій індивідуальній гонці стала 25-ю і вперше у кар'єрі потрапила у залікову зону на Кубку IBU.

Сьогодні спортсменка з селища Івано-Франкове, що на Яворівщині, допустила під час стрільби один промах і фінішувала 42-ю серед понад 120 учасниць. Це четвертий результат серед українок. Надія Бєлкіна та Ірина Петренко стали, відповідно, восьмою і дев'ятою, а Анастасія Меркушина - 18-ю.

Нагадаємо, для вихованки Львівського обласного центру олімпійської підготовки із зимових видів спорту м.Новояворівськ Юлії Городної нинішня гонка була лише четвертою в кар'єрі на дорослому Кубку IBU.

ЮЛІЯ ГОРОДНА ПОКАЗАЛА СВІЙ ДРУГИЙ НАЙКРАЩИЙ РЕЗУЛЬТАТ НА ЕТАПАХ КУБКА IBU З БІАТЛОНУ - ВОНА СТАЛА 42-ю Сьогодні, 22...

Опубліковано Відділення НОК України у Львівській області Пʼятниця, 22 січня 2021 р.