Перейти до основного вмісту

ЮЛІЯ ГОРОДНА ВИГРАЛА "БРОНЗУ" ЮНІОРСЬКОГО ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ В ТИСОВЦІ

На навчально-спортивній базі зимових видів спорту "Тисовець" стартував чемпіонат України з біатлону серед юніорів та юніорок. Сьогодні, в перший змагальний день, відбулися спринтерські гонки. Найкраща львівська біатлоністка Юлія Городна зуміла здобути бронзову медаль у змаганні юніорок. Всього ж на старт вийшли 62 учасниці.

Спортсменка з Яворівщини провалила другу стрільбу, у якій допустила три промахи, і відстала від переможниці - Христини Дмитренко з Чернігівської області більш як на хвилину (1.11,41), а від срібної призерки - Дарини Чалик з Чернігівщини - 27,3 сек. Чернігівчанки, до речі, показали ідеальну стрільбу, провівши її без промахів. 22-ю фінішувала ще одна представниця Львівщини Оксана Климак.

Серед юніорів найкраще з львівських спортсменів виступив Володимир Кмицяк - він фінішував 25-м.

Завтра в Тисовці відбудуться мас-старти.

ЮЛІЯ ГОРОДНА ВИГРАЛА "БРОНЗУ" ЮНІОРСЬКОГО ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ В ТИСОВЦІ На навчально-спортивній базі зимових видів...

Опубліковано Відділення НОК України у Львівській області Пʼятниця, 29 січня 2021 р.