Перейти до основного вмісту

КОМАНДА М. ЯВОРОВА ЗДОБУЛА ПЕРЕМОГУ В ПЕРШОСТІ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З МІНІ-ФУТБОЛУ СЕРЕД КОМАНД ВЕТЕРАНІВ 40+ ПАМ'ЯТІ ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧА УПА РОМАНА ШУХЕВИЧА

Вчора, 7 березня, у м. Яворів відбулася Першість Львівської області з міні-футболу серед команд ветеранів 40+ Всеукраїнської асоціації сільського футболу України пам’яті Головнокомандувача військами УПА Романа Шухевича. За спортивну першість боролися 8 команд-представників з Яворівщини, Мостищини та Городоччини.

Переможців та учасників змагань привітав голова Яворівської районної ради Володимир Сичак. А також вручив переможцям турніру кубок за перше місце, а кращим гравцям команд-переможців – символічні статуетки кращого гравця.

За підсумками змагань перемогу у турнірі здобула команда м. Яворів. ІІ місце - селище Шкло та ІІІ місце вибороли команди з Мостиськ та Городка.

7-8.ЗАЛУЖЖЯ

Турнір пройшов у гострій, видовищній боротьбі. Всі, без винятку, команди продемонстрували технічну, цікаву гру та волю до перемоги.