Перейти до основного вмісту


СЬОГОДНІ, 27 БЕРЕЗНЯ 2020 РОКУ, ЗАПРОШУЄМО ДУХОВНО ЄДНАТИСЯ В МОЛИТВІ ЗІ СВЯТІШИМ ОТЦЕМ ПАПОЮ ФРАНЦИСКОМ! (ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ)


Папа головуватиме під час молитви на порожній площі Базиліки Святого Петра у Ватикані. Після спільної молитви, до якої духовно зможуть долучитися християни в цілому світі, Святіший Отець уділить Благословення Urbi et Orbi, до якого буде приєднана можливість отримання повного відпусту відповідно до умов, передбачених нещодавнім указом Апостольської Пенітенціарії. Зазвичай така молитва відбувається лише під час свят Великодня і Різдва. 

Молитва розпочнеться о 19:00 за київським часом (о 18:00 за римським часом) і буде транслюватися онлайн на сайті Vatican News (https://www.vaticannews.va), а також на Zhyve.tv.

Молитва буде відбуватися у присутності цінної реліквії: чудотворного розп’яття Ісуса Христа, яке у 16 ст. врятувало мешканців Риму від чуми. 

За словами Святішого Отця: "На пандемію вірусу ми хочемо відповісти загальною молитвою, співчуттям та ніжністю" єднаймося в цьому молінні, аби випросити в Господа відвернення недуги та благодаті Його милосердя!

«Вже відтепер, – сказав він, – запрошую всіх духовно брати участь через засоби комунікації. Ми вислухаємо Боже слово, піднесемо благальну молитву, адоруватимемо Найсвятіші Тайни, Якими наприкінці уділю благословення Urbi et Orbi, з яким буде пов’язана можливість отримати повний відпуст».

КОРОТКА ІСТОРІЯ ЧУДОТВОРГОГО РОЗП'ЯТТЯ У РИМІ

Римляни вважають це розп’яття чудотворним від того часу, як в наслідок пожежі, що цілком знищила храм 23 травня 1519 року, воно було єдиним, що вціліло. Через три роки після тих подій Рим охопила епідемія чуми.

Тоді на прохання католиків Риму, розп’яття пронесли процесією від монастиря Слуг Марії на Via del Corso до площі св. Петра, зупиняючись у кожному кварталі міста. Процесія тривала 16 днів, з 4 по 20 серпня 1522 року. Коли розп’яття повернули до храму св. Марселя, чума відійшла від Риму.

Після того часу процесії з чудотворним розп’яттям проходять приблизно раз на 50 років – з нагоди святого римського року -, а на задній частині розп’яття вписують імена тих Пап, які засвідчили таку процесію. Останнім вписаним іменем Папи є св. Іван Павло ІІ, котрий вшановував розп’яття з нагоди «Дня прощення» в ювілейний 2000 рік.

Прошу про максимальне поширення цієї інформації, аби до молитви могло долучитися якомога більше вірних.











Джерела інформації:





Коментарі