Перейти до основного вмісту

КОМАНДА ЯВОРІВСЬКОГО РВ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВИБОРОЛА ЗОЛОТО У ПЕРШОМУ ЕТАПІ ЗМАГАНЬ З ВОЛЕЙБОЛУ

Команда Яворівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області виборола золото у першому етапі змагань з волейболу серед структурних та підпорядкованих підрозділів ГУ ДСНС України у Львівській області

18 жовтня 2019 року на базі Городоцького навчально-виховного комплексу №5 у першому зональному етапі змагань з волейболу на першість серед працівників ДСНС Львівщини взяли участь 6 підрозділів.

За результатами жеребкування, проведеного перед початком гри, команди поділилися на дві підгрупи, де зустрілися в одне коло. Команди, що зайняли в підгрупах перше місце, грали фінальний матч для визначення кращої команди у групі та переходу до другого етапу змагань.

За результатами тригодинного групового турніру команда Яворівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області посіла перше місце та зустрінеться в місті Львові у завершальній частині змагань з волейболу.

Рятувальники кажуть: переможених бути не може, адже кожні змагання приносять лише користь, фізичне загартування та позитивні емоції.